Láska prochází žaludkem

6. září 2008 v 12:10


ÚSTŘICE
Jsou jedním z nejznámějších afrodiziak a jsou také spolehlivě nejdražší. Důvodem je podobnost otevřené ulity ústřice s ženskými pohlavními orgány. Tato delikatesa byla často na jídelníčcích veřejných domů, která byly také označovány jako "domy ústříc".
SEKT
Bublinky jsou fajn, a nejen ty čokoládové. Ve spojení s alkoholem vyvolávají pocir euforie a také větší chuť na sex. Jen si dejte pozor na množství, v alkoholovém opojení sice budete možná myslet na postel, ale s úplně jinými úmysly.


CHILLI
Chilli stejně jako pepř díky své pálivé chuti zrychluje tlukot srdce, dráždí naše smysly a podceňuje milostné naladění. Spojte štíplavou chuť chilli s dalším afrodiziakem-horkou čokoládou.
ČOKOLÁDA
Sladké kakaové čtverečky jsou jednou z nejdostupnějších látek vzbuzující vášeň. V zázračné schopnosti čokolády věřili již indiáni. Jejích účinků si byl vědom i milovník z nejvěhlasnějších-Casanova. Čokoláda navíc zlepšuje náladu, takže na výmluvy ohledně bolesti hlavy zapomeňte.
SKOŘICE
Skořice se používá hlavně do slaďounkých dobrůtek a nápojů, které nás zahřejí v chladném počasí a vyvolávají v nás touhu po milování. Její vůně působí na erotickou fantazii, ovlivňuje také délku pohlavního styku.
CHŘEST
V chřestu obsažené minerály vám dodají energii a povzbudí k činům nejen erotickým. Hříšné myšlenky probouzí údajně i jeho tvar. Pro pověst afrodiziaka byl dokonce zakázán v penzionech pro mladé dívky, které vedly řádové sestry.
CIBULE
Je trochu zrádných afrodiziakem, stejně jako česnek. Zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů a stimuluje libido, v každém případě je ale lepší, když ji konzumujete oba dva.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama