Září 2008

Fígle a finty

7. září 2008 v 10:28
  • Před orálním sexem vypijte horký nápoj. Když penis sevřete horkými rty, partner se určitě slastí málem zblázní. A pro trochu zábavy si skočte pro med, rozetřete mu jej po penisu a zase ho slízejte. Stejnou službu vykoná i šlehačka a plno dalších dobrot.
  • Zahrajte si na vládkyni. Řada mužů mívá sexuální fantazie o tom, že si je nějaká žena podmaňuje. Jak na to? Prostě vezměte otěže do vlastních rukou a chvíli ho rázně sekýrujte.
  • Vyčistěte si jazyk kartáčkem na zuby pokaždé, když si čistíte zuby. Hezky vypadající jazyk je pro muže sexy.
  • Pokud penis ochabne, zpomalte. Zeptejte se partnera, co se děje. Třeba ho něco trápí nebo je jen unavený a nemůže se soustředit. Možná ho vzrušujete tak, jak mu to úplně nevyhovuje.Když ho totiž budete držet moc pevně sát příliš intenzivně, výsledkem může být právě ochabující erekce. Nezapomeňte, že to, co se líbí vám, váš partner zbožňovat nemusí. Prostě začněte znovu, pomalu.
  • Rychlélo vyvrcholení docílíte tak, že mu do konečníku zasunete prst a současně palcem pevně stisknete hráz. Obvykle platí, že čím víc stimulace, tím rychlejší orgasmus.
  • Počítá se všechno, co uděláte ještě předtím, než vezmete penis do úst. Čím intenzivnější předehra a mazlení, tím bude partner citlivější. Každý hluboký pocit z milování stojí za to.

Tanec s vášní

6. září 2008 v 18:21

RUMBA

Rumba je jedním z nejpomalejších latinskoamerických tanců. Říká se jí tanec milenců. Tanečníci svým projevem vyprávějí nějaká milostný příběh. Pohyby vyjadřují své pocity a vztah k tanečnímu protějšku. Panuje mezi nimi neustálé napětí, které zintenzivňuje kontrast rychlých pohybů s táhlými zpomalenými geny. Žena může svého partnera svádět, odmítat ho nebo dělat rozzlobenou.
Sex faktor:Důležitý je pohyb kyčlí, kterým tanečnice muže svádí a který celemé tanci dodává erotický podtext. Existují dvě varianty rumby-rumba čtvercová, známá z tanečních, a mamba bolera.

ARGENTINSKÉ TANGO

Tango je taneční styl, který se zrodil v nočních klubech přístavních čtvrtí Buenos Aires v Argentině. Pro svou smyslnost bylo dlouhé roky považováno za nemorální tanec a bylo dokonce zakázáno. Nejčastějším tématem písní, na něž se tango tančí, je neopětovaná láska. Tango je vášnivé, soušasně může být i melancholické a nostalgické.
Sex faktor:Ostré pohyby hlavy a nohou i mrazivý klid v zastaveních vytvářejí dramatickou atmosféru. Na počátku 20. století jím prostitutky lákaly zákazníky do vykřičených domů.

FLAMENCO, PASO DOBLE

Ohnivý temperament andaluských tanečnic a uhrančivé pohledy španělských milovníků dodávají těmto tancům erotické napětí. Paso doble nám vypravuje příběh, jehož protagonisty jsou mužtoreador a žena, která představuje jeho šátek. Paso doble původně znázorňovalo souboj toreadora s býkem. Muž i žena udržují při tanci klasické flamencové postavení.
Sex faktor:Při flamencu žena svádí muže za zvuků hudby a kastanět, natřasá před ním své široké nařasené sukně a dává mu najevo vědomí vlastní neodolatelnosti.


BŘIŠNÍ TANEC

Břišní tanec tančí hlavně ženy pro potěšení mužů. Tradičně je spojován s ženskými harémy Středního východu. Jde o velmi starý tanec, který má kořeny již v antice a tančí se hlavně v arabských zemích. Břišní tanec je založen na kouživém pohybu v bocích. Zpočátku byl spojován s přípravou na porod.
Sex faktor:Žena při břišním tanci odhaluje své pocity a učí milovat své tělo se všemi jeho nedokonalostmi. To ji činí přitažlivou pro mužské publikum.


SALSA, BACHATA

Salsa znamená omáčka a i jako tanec je pořádnou směsicí vášní okořeněnou kubánským temperamentem. Salsa je tanec smyslný, svůdný, partneři tancují jeden pro druhého. Žena muže svádí a pro jeho potěchu se kolem něj vine jako liána.
Sex faktor:Salsa je zkrátka ten nefalšovaný hřišný tanec. Stejně jako pomalá bachata, která se zrodila v Dominikánské republice. Pči tomto romantickém tanci je nejdůležitější procítění hudby, úzký kontakt tělo na tělo a pohyb v bocích. Bachata patří mezi nejsmyslnější tance vůbec.

7 bodů pro sexuální zdraví

6. září 2008 v 12:25
Přísloví Ve zdravém těle zdraví duch platí pochopitelně i pro sex. Stejně jako existuje prevence fyzických i psychických obtíží, můžeme včas zamezit vzniku problémů v oblasti sexu.
1. VÝŽIVA
Nepřejídat se, ale ani se nesnažit předčit legendární Twiggi! Oba protipóly jsou zabijáky chuti na sex. Vyvážená strava dodává tělu živiny a zlepšuje kardiovaskulární systém. Cirkulace krve, podstatná pro erekci a vzrušení, je pak zajištěna.
2. POTRAVINOVÉ DOPLŇKY
Mezi ně patří bylinky s afrodiziakálními vlastnostmi:např. šafrán, chmel, libeček, bazalka, apod.
3. LÉKY
Pozor, některé z nich mohou sexuální funkce spíše utlumovat! Vyhýbat byste se měli nikotinu, alkoholu a kofeinu.
4.TĚLESNÁ STIMULACE
Naučte se znát své erotogenní zóny-místa, kde jsou vám partnerovy doteky nejpříjemnější.
5.CVIČENÍ
Pomáhá zlepšovat zdraví a sílu srdce. Zvyšuje zásobu energie, redukuje stres, produkuje hormon dobré nálady a štěstí.
6.VYDATNÝ SPÁNEK
Dostatečný odpočinek je jedním u nejdůležitějších faktorů pro dušení, fyzické i sexuální zdraví.
7.REDUKCE STRESU
Je-li život plná stresu, organizmus se přepojuje na režim "přežití". Sexuální touhy a libido upozaďuje.

Láska prochází žaludkem

6. září 2008 v 12:10


ÚSTŘICE
Jsou jedním z nejznámějších afrodiziak a jsou také spolehlivě nejdražší. Důvodem je podobnost otevřené ulity ústřice s ženskými pohlavními orgány. Tato delikatesa byla často na jídelníčcích veřejných domů, která byly také označovány jako "domy ústříc".
SEKT
Bublinky jsou fajn, a nejen ty čokoládové. Ve spojení s alkoholem vyvolávají pocir euforie a také větší chuť na sex. Jen si dejte pozor na množství, v alkoholovém opojení sice budete možná myslet na postel, ale s úplně jinými úmysly.


CHILLI
Chilli stejně jako pepř díky své pálivé chuti zrychluje tlukot srdce, dráždí naše smysly a podceňuje milostné naladění. Spojte štíplavou chuť chilli s dalším afrodiziakem-horkou čokoládou.
ČOKOLÁDA
Sladké kakaové čtverečky jsou jednou z nejdostupnějších látek vzbuzující vášeň. V zázračné schopnosti čokolády věřili již indiáni. Jejích účinků si byl vědom i milovník z nejvěhlasnějších-Casanova. Čokoláda navíc zlepšuje náladu, takže na výmluvy ohledně bolesti hlavy zapomeňte.
SKOŘICE
Skořice se používá hlavně do slaďounkých dobrůtek a nápojů, které nás zahřejí v chladném počasí a vyvolávají v nás touhu po milování. Její vůně působí na erotickou fantazii, ovlivňuje také délku pohlavního styku.
CHŘEST
V chřestu obsažené minerály vám dodají energii a povzbudí k činům nejen erotickým. Hříšné myšlenky probouzí údajně i jeho tvar. Pro pověst afrodiziaka byl dokonce zakázán v penzionech pro mladé dívky, které vedly řádové sestry.
CIBULE
Je trochu zrádných afrodiziakem, stejně jako česnek. Zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů a stimuluje libido, v každém případě je ale lepší, když ji konzumujete oba dva.